Саба ТВ

Саба районы

16+
Радио һәм телевидение яңалыклары

Конкур буенча Саба муниципаль районы Кубогының дүртенче этабы

31 июль - 1 август көннәрендә “Сабантуй” спорт мәктәбендә конкур буенча ярышлар булып узды.

Конкур

Әлеге ярышларда “Сабантуй” спорт мәктәбеннән,  Мәскәү, Түбән Кама, Алабуга, Казан, шәһәрләреннән, Тукай районыннан һәм Чувашия республикасыннан килгән спортчылар көч сынашты. Ярыш барлыгы сигез маршрут буенча узды:

1 нче маршрут – “Общий зачет”- 125 см га кадәр

2 нче маршрут – “Общий зачет”– 100 см га кадәр

3 нче маршрут –  “Дети” – 90 см га кадәр, “Общий зачет”- 90 см га кадәр

4 нче маршрут – “Общий зачет” – 70 см га кадәр

5 нче маршрут - “Общий зачет” – 130 см,

6 нчы маршрут - “Общий зачет” – 110 см га кадәр.

7 нче маршрут -  “Дети” – 95 см га кадәр, “Общий зачет”– 100 см га кадәр

8 нче маршрут - “Общий зачет”– 80 см га кадәр.

Ярыш нәтиҗәләре түбәндәгечә билгеләнде:

 Беренче маршрут «Общий зачет» –  125 см:

урын – Ахмитшина Кира  «Эспри» атамалы атта («Сабантуй» спорт мәктәбе).

урын – Ахмитшина Кира «Алина»  атамалы атта («Сабантуй» спорт мәктәбе).

урын – Ермолаев Егор “Хазарка” атамалы атта (Мәскәү шәһәре)

Икенче маршрут «Общий зачет» -  100 см:

 урын – Михайлова Елизавета «Скаут» атамалы атта  (Чувашия Республикасы)

урын –  Петроченко Кирилл «Камбек» атамалы атта (Тукай районы)

урын – Вотякова Елизавета «Юнда» атамалы атта (Алабуга шәһәре)

Өченче маршрут «Дети» -  90 см:

урын – Костылева Софья «Диспозиция» атамалы атта (Түбән Кама шәһәре)

урын – Зәбирова Гүзәл «Престиж» атамалы атта (Алабуга шәһәре)

урын – Тюмерова Екатерина «Жасмин-Хайгана» атамалы атта (Чувашия Республикасы)

«Общий зачет» -  90 см:

урын – Михайлова Елизавета «Орихимэ» атамалы атта  (Чувашия Республикасы)

2 урын – Кузьмин Андрей «Эсмахан» атамалы атта  (Түбән Кама шәһәре)

Реклама

урын – Щербинина Милана «Гимн» атамалы атта    (Тукай районы)

Дүртенче маршрут «Общий зачет» -  70 см:

урын – Акимова Таисия «Жасмин-Хайгана» атамалы атта (Чувашия республикасы)

урын – Әхмәтнурова Азалия «Стефани» атамалы атта (Түбән Кама шәһәре)

урын – Расстрыгина Стелла «Стефани» атамалы атта (Түбән Кама шәһәре)

Бишенче маршрут “Общий зачет” –  130 см:

урын – Ермолаев Егор “Хазарка” атамалы атта (Мәскәү шәһәре)

урын – Ахмитшина Кира  «Эспри» атамалы атта («Сабантуй» спорт мәктәбе)

урын – Ахмитшина Кира  «Алина» атамалы атта («Сабантуй» спорт мәктәбе)

Алтынчы маршрут “Общий зачет” –  110 см:

1 урын – Коростелева Алена “Ватерлоо” атамалы атта (Чувашия Республикасы)

2 урын – Михайлова Елизавета «Скаут» атамалы атта  (Чувашия Республикасы)

урын – Вотякова Елизавета «Юнда» атамалы атта (Алабуга шәһәре)

Җиденче маршрут «Дети» - 95 см:

урын – Тюмерова Екатерина «Жасмин - Хайгана» атамалы атта (Чувашия Республикасы)

урын – Зәбирова Гүзәл «Престиж» атамалы атта (Алабуга шәһәре)

 «Общий зачет» - 100см:

урын - Щербинина Милана «Гимн» атамалы атта    (Тукай районы)

урын – Михайлова Елизавета «Орихимэ» атамалы атта  (Чувашия Республикасы)

3 урын – Хәйруллина Эльвира «Камбек» атамалы атта    (Тукай районы)

Сигезенче маршрут “Общий зачет” – 80 см:

урын – Пешкова Виктория «Запрос» атамалы атта (Алабуга шәһәре)

2 урын – Әхмәтнурова Азалия «Стефани» атамалы атта (Түбән Кама шәһәре)

урын – Исхакова Алина “Де Факто Лав” атамалы атта (Алабуга шәһәре).

Җиңүчеләр һәм призлы урын алучылар  кубок, грамоталар, медальләр, һәм кыйммәтле призлар белән бүләкләнделәр.  Спортчыларыбызны ярышларда уңышлы чыгыш ясаулары белән котлыйбыз һәм яңа җиңүләр теләп калабыз!

Саба районы рәсми сайтыннан.

Следите за самым важным и интересным в Telegram-каналеТатмедиа

 

 

Безнең Вконтаке челтәренә языл! 

Кызыклы яңалыкларны күзәтеп бару өчен Телеграм каналга язылыгыз

 

 

 

Реклама

Оставляйте реакции

0

0

0

0

0

К сожалению, реакцию можно поставить не более одного раза :(
Мы работаем над улучшением нашего сервиса

Нет комментариев