Саба ТВ

"Саба муниципаль районы авыл хуҗалыгы предприятиеләре һәм авыл җирлекләре арасында чаңгы ярышлары буенча шәхси-команда ярышлары"

2020нче елның 22нче февралендә Татарстан Республикасы Саба муниципаль районының Лесхозда «Саба муниципаль районының авыл хуҗалыгы предприятиеләре һәм авыл җирлекләре арасында чаңгы ярышлары буенча шәхси-команда ярышлары» узды.

Әлеге чаңгы ярышлары Саба муниципаль районы территориясендә 20 ел дәвамында уза. Быел әлеге ярышларда 150 дән артык кеше катнашты, барлык катнашучыларга истәлекле бүләкләр тапшырылды.

Хатын-кызлар "категориясендә ярышлар нәтиҗәләре":

3 урын Абдуллина Раида (Саба авыл җирлеге)

2 урын Минниханова Гульсум ( Мишә авыл җирлеге)

1 урын Султанова Илюза (Эзмә авыл җирлеге))

Ир-атлар " категориясендә ярышлар нәтиҗәләре»:

3 урын Хасанов Альфис (Арташ авыл җирлеге)

2 урын Сафиуллин Ильназ (Эзмә авыл җирлеге))

1 урын Шакирзянов Дамир (Саба авыл җирлеге))

40 яшькә кадәрге ир-атлар арасында "җитәкчеләр" категориясендәге ярыш нәтиҗәләре»:

3 урын Загидуллин Нияз (Килдебәк авыл җирлеге)

2 урын Мавлетов Булат (Түбән Шытсу авыл җирлеге)

1 урын Гатиятуллин Азат (Мишә авыл җирлеге)

50 яшькә кадәрге ир-атлар җитәкчеләре " категориясендә ярыш нәтиҗәләре»:

3 урын Ахмадуллин Ильгизар ( Югары Симет авыл җирлеге))

2 урын Гараев Айдар (Шәмәрдән авыл җирлеге))

1 урын Аглямзянов  Алмаз (Арташ авыл җирлеге)

50 яшьтән өлкәнрәк ир-атлар арасында «категориясендә ярыш нәтиҗәләре»:

3 урын Гараев Айрат (Мичән авыл җирлеге)

2 урын Сафин Айрат (Олы Кибәче авыл җирлеге)

1 урын Хасанов Расих (Саба авыл җирлеге))

Авыл җирлекләренең команда зачетлары нәтиҗәләре:

3 урын Мишә авыл җирлеге

2 урын Эзмә авыл җирлеге

1 урын Саба авыл җирлеге

Авыл хуҗалыгы предприятиесе хатын-кызлары " категориясендә ярыш нәтиҗәләре»:

 

3 урын Хусаенова Рузия ("Игенче" ҖЧҖ)

2 урын Тугулева Анна (Саба Сатыш ҖЧҖ))

1 урын Фатихова Гелюса (Саба Кибәче " ҖЧҖ)

Авыл хуҗалыгы предприятиесе ир-атлары " категориясендә ярыш нәтиҗәләре»:

3 урын Гумеров Даниль ("Шытсу" АХП ҖЧҖ)

2 урын Шайхуллин Фиргат (ГКФХ Әхмәтов Р.)

1 урын Давлетшин Азат (Урта Саба ҖЧҖ)

Хатын-кызлар җитәкчеләре " категориясендә ярыш нәтиҗәләре»:

1 урын Нигаметзянова Гульназ

40 яшькә кадәрге ир-атлар арасында "җитәкчеләр" категориясендәге ярыш нәтиҗәләре»:

3 урын Зиганшин Ирек (Курсабаш ҖЧҖ)

2 урын Ахметов Райнур (ГКФХ Әхмәтов Р.)

1 урын Зарипов Алмаз ("Игенче" ҖЧҖ)

50 яшьтән өлкәнрәк ир-атлар арасында «категориясендә ярыш нәтиҗәләре»:

2 урын Зайнутдинов Шамиль (Симет ҖЧҖ)

1 урын Саубанов Фархат ("Саба" Сатыш ҖЧҖ)

60 яшьтән өлкәнрәк ир-атлар арасында «категориясендә ярыш нәтиҗәләре»:

1 урын Фатыхов Аскар ("Мартен" Агрофирмасы ҖЧҖ)

Авыл хуҗалыгы предприятиеләренең команда зачетлары нәтиҗәләре:

3 урын - Саба Сатыш ҖЧҖ

2 урын ГКФХ Әхмәтов Р.

1 урын "Игенче" ҖЧҖ

Барлык спортчыларны да призлы урыннар белән котлыйбыз һәм киләчәктә дә уңышлар телибез! 

Мәглүмат район сайтыннан алынды.

Фото: saby.tatarstan.ru

Чыганак: saby.tatarstan.ru

Иң мөһим һәм кызыклы язмаларны Татмедиа Telegram-каналында укыгыз


Нравится
Поделиться:
Реклама
Комментарии (0)
Осталось символов: