Саба ТВ

"Саба Чангы-2022" төнге чаңгы ярышлары узды

Бүләкләү тантанасында мәртәбәле кунаклар: Саба муниципаль районы башлыгы урынбасары Закирҗанов Расих Рәхимҗан улы, VI чакырылыш Татарстан Республикасы Дәүләт Советы депутаты Галиев Марат Ибраһим улы, Саба муниципаль районы башкарма комитеты җитәкчесе урынбасары Кәримов Марат Рәшит улы катнашты.

Җиңүчеләр исемнәре 2 км дистанциядә:

2008-2010 елгы кызлар
1 урын-Хөснетдинова Адилә (Шәмәрдән)
2 урын-Сөләйманова Камилә (Буа)
3 урын-Якимова Анастасия (Алексеевск районы)
2008-2010 елгы малайлар :
1 урын-Терентьев Данила (Алексеевск районы)
2 урын-Бәшәров Данияр (Саба)
3 урын-Нигъмәтҗанов Камил (Саба) .
Җиңүчеләр исемнәре 5 км дистанциядә
2005-2007 елгы кызлар:
1 урын-Сөләйманова Алия (Буа)
2 урын-Хәсәнова Гөлинә (Кукмара)
3 урын-Фәсхетдинова Мәрьям (Саба)
2005-2007 елгы егетләр :
1 урын-Галимҗанов Ришат (Саба)
2 урын - Изуланов Лев (Кукмара)
3 урын-Хәнипов Зөлфәт (Саба) .
Яшь буенча 15 км дистанциядә нәтиҗәләр:
18-29 яшьлек хатын-кызлар:
1 урын-Рәхимова Фәридә (Саба)
2 урын-Зимина Юлия (Казан )
3 урын-Хафизова Альбина (Саба)
30-44 яшьлек хатын-кызлар:
1 урын - Дектерева Елена (Түбән Кама)
2 урын-Мөбәрәкова Алия (Саба)
3 урын-Мингазова Анастасия (Казан)
45-54 яшьлек хатын-кызлар:
1 урын-Нигъмәтҗанова Алсу (Балтач)
2 урын-Хәбирова Олеся (Саба)
55 яшь һәм өлкәнрәк хатын-кызлар::
1 урын-Галимуллина Ания (Казан)
2 урын-Галимуллина Хәния (Саба) .
18-29 яшьлек ир-атлар:
1 урын-Галиев Салават (Саба)
2 урын-Шәйхетдинов Булат (Арча)
3 урын-Вәлиев Камил (Чаллы)
30-39 яшьлек ир-атлар :
1 урын-Ганиев Данил (Саба)
2 урын-Фәрдиев Руслан (Чаллы)
3 урын-Хуҗин Рамил (Саба)
40-49 яшьлек ир-атлар:
1 урын-Комендантов Михаил (Зәй)
2 урын-Фәйзрахманов Рөстәм (Казан )
3 урын-Сәрваров Айрат ( Яр Чаллы)
50-59 яшьлек ир-атлар:
1 урын-Миннебаев Альберт (Шәмәрдән)
2 урын - Сунцов Андрей (Казан)
3 урын-Шиабетдинов Ильяс (Саба)
60 яшь һәм өлкәнрәк ир-атлар::
1 урын-Дәүләтшин Азат (Саба)
2 урын-Затеев Юрий (Алабуга)
3 урын-Миңнегулов Әмин (Саба)
15 км дистанциядә абсолют җиңүчеләр һәм призерлар булдылар :
ХАТЫН:
1 урын - Доценко Анастасия (Яшел Үзән)
2 урын-Вәлиева Рамилә (Чаллы)
3 урын-Хәбирова Сабина (Саба)
ИРЛӘР:
1 урын-Таипов Нияз (Саба)
2 урын-Сюлатов Павел (Яшел Үзән)
3 урын-Таипов Алмаз (Саба)
Нәтиҗәләр белән шулай ук сылтама буенча танышырга мөмкин https://russiarunning.com/event/BogatySabyNightRace2022/results/15km
Районыбыз спортчыларын уңышлы чыгышлары белән котлыйбыз һәм киләчәктә дә уңышлар телибез!

 

 

 

Безнең Вконтаке челтәренә языл! 

Кызыклы яңалыкларны күзәтеп бару өчен Телеграм каналга язылыгыз

 

 

 

Иң мөһим һәм кызыклы язмаларны Татмедиа Telegram-каналында укыгыз


Нравится
Поделиться:
Реклама
Комментарии (0)
Осталось символов: